Kodas: 41
MARIA GALLAND PARIS DÉMAQUILLANTS GENTLE EXFOLIATING CREAM FOR THE FACE Veido šveitiklis, 50 ml
Švelnus veido šveitiklis su bambuko dalelėmis, padedantis pašalinti negyvas ląsteles, išvalyti poras ir suteikti odai gaivumo pojūtį.
Masque Souple – švelniai valanti kaukė su kaolinu, sukurta padėti pašalinti nešvarumus ir perteklinį sebumą bei palaikyti odos pusiausvyrą. Tinka visų tipų odai, ypač normaliai ir mišriai. Reguliariai naudojant oda atrodo gaivesnė ir lygesnė.
Masque Souple – valomoji kaukė, sukurta švelniai pašalinti nešvarumus ir perteklinį sebumą, padėti palaikyti odos pusiausvyrą. Lengva tekstūra leidžia kaukei veikti per trumpą laiką, suteikiant odai gaivumo pojūtį. Gali būti naudojama ir paakių zonoje – storesnis sluoksnis padeda vizualiai sumažinti paburkimus. Reguliariai naudojant, oda atrodo lygesnė, skaistesnė, o jos paviršius tampa tolygesnis.
Kam skirta: Masque Souple tinka visų tipų odai, ypač normaliai ir mišriai odai, siekiant pašalinti nešvarumus, subalansuoti odos būklę ir suteikti skaistumo.
Kaip naudoti: Plonu sluoksniu tepkite ant švarios, sausos veido ir kaklo odos, taip pat paakių srityje. Palikite veikti 4–8 minutes, tuomet nuplaukite drungnu vandeniu. Paakių srityje galima tepti storesniu sluoksniu. Naudokite kasdien arba pagal poreikį.
Pagrindiniai komponentai:
Visi ingredientai: Aqua (Water), Kaolin, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Octyl- Dode Canol, Phenoxyethanol, Allantoin, Chlorphenesin, Methyl Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Pyridoxine Hcl, Sodium Hydroxide, Silica, Linoleic Acid, Parfum (Fragrance), Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Sodium Chloride, Pentylene Glycol, Fragaria Ananassa (Straw- Berry) Fruit Extract, Linolenic Acid, Ci 17200 (Red 33), Glyoxal.
Talpa: 50 ml
Gamintojas: MARIA GALLAND, Prancūzija.
Kodas: 41
Švelnus veido šveitiklis su bambuko dalelėmis, padedantis pašalinti negyvas ląsteles, išvalyti poras ir suteikti odai gaivumo pojūtį.
Kodas: 60
Gaivinamasis valomasis gelis kasdieniam naudojimui. Švelniai padeda pašalinti makiažą ir nešvarumus, palaiko drėgmės balansą.
Kodas: 68
Valomoji veido kaukė su moliu, bambukų anglimi ir niacinamidu. Padeda pašalinti nešvarumus, suteikia gaivos ir matiškumo pojūtį.
Kodas: 240
Drėkinamasis serumas su hialurono rūgštimi, jūriniu kompleksu ir dumbliais padeda palaikyti odos drėgmės balansą, suteikia gaivumo ir švytėjimo pojūtį.
Kodas: 160
Drėkinamasis kremas jautriai odai su probiotikų kompleksu, alaviju ir taukmedžio sviestu.
Kodas: 936
Lengvos tekstūros rankų kremas kasdienei priežiūrai. Sudėtyje esantys augaliniai ekstraktai ir aliejai padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir švelnumo pojūtį. Greitai įsigeria, tinka naudoti pagal poreikį.
Kodas: 007
Drėkinantis paakių gelis su hialurono rūgštimi ir peptidais suteikia gaivumo pojūtį, padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir vizualiai lygina smulkias raukšleles.
Kodas: 681
Hidrogelinė 5 zonų kaukė su 4 tipų hialurono rūgštimi. Padeda išlaikyti drėgmę, elastingumą ir glotnumą. Nenuplaunama, tinka visų tipų odai.
Kodas: 32
Drėkinamasis serumas su hialurono rūgštimi, jūriniu kompleksu ir levandų ekstraktu padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir stiprinti apsauginį barjerą.
Kodas: 64
Lotion Soyeuse – prabangios tekstūros losjonas su dumbliais ir šalaviju. Padeda palaikyti odos drėgmės balansą, suteikia gaivos pojūtį.
Kodas: 450
Prabangus maitinamasis paakių kremas su argano aliejumi, taukmedžio sviestu ir lipidų kompleksu padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir švelnumą.
Kodas: 63
Švelnus veido priežiūros losjonas su PHA rūgštimi, pantenoliu ir vit. B3. Padeda eksfolijuoti, drėkinti ir raminti odą.
Kodas: 940
Rutulinis dezodorantas visų tipų odai, suteikiantis gaivos ir komforto pojūtį. Sudėtyje esantys pantenolis, alantoinas ir mineralai padeda išlaikyti švelnumą ir malonų odos pojūtį visą dieną.
Kodas: 390
Kasdienis lengvos tekstūros fluidas su SPF 30, niacinamidu ir augaliniais ekstraktais padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių, taršos ir mėlynosios šviesos.
Kodas: 66
Švelnus enziminis veido šveitiklis be abrazyvinių dalelių. Padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir suteikti gaivumo pojūtį.
Kodas: 250
Gaivinamasis akių kontūro gelis-kremas su hialurono rūgštimi, kofeinu ir dumbliais. Padeda drėkinti, tonizuoti ir suteikti paakiams gaivumo pojūtį.
Kodas: 280
Maria Galland 280 HYDRA’GLOBAL drėkinamoji kaukė suteikia odai gaivumo ir komforto pojūtį. Formulėje – hialurono rūgšties kompleksas, Jania Rubens ir raudonieji dumbliai, padedantys palaikyti drėgmės balansą ir švytėjimo įspūdį.
Kodas: 251
Vėsinamoji akių kaukė su peptidais, hialurono rūgštimis ir kofeinu padeda palaikyti drėgmės balansą, suteikia gaivumo pojūtį ir pailsėjusios odos įspūdį.
Kodas: 68
Valomoji veido kaukė su moliu, bambukų anglimi ir niacinamidu. Padeda pašalinti nešvarumus, suteikia gaivos ir matiškumo pojūtį.
Masque Souple – švelniai valanti kaukė su kaolinu, sukurta padėti pašalinti nešvarumus ir perteklinį sebumą bei palaikyti odos pusiausvyrą. Tinka visų tipų odai, ypač normaliai ir mišriai. Reguliariai naudojant oda atrodo gaivesnė ir lygesnė.