- Super pasiūlymas
Aktyvus serumas su 2% XS hialurono rūgšties, 5% pantenolio ir natūraliais ekstraktais – priemonė, skirta odos priežiūrai. Padeda sumažinti odos paraudimo ir uždegimo požymius, prisideda prie odos drėkinimo ir raminimo.
Aktyvus serumas su 2% XS hialurono rūgšties, 5% pantenolio ir Tasmannia Lanceolata ekstraktu – priemonė, skirta odos priežiūrai. Padeda sumažinti odos paraudimo ir uždegimo požymius, prisideda prie odos drėkinimo ir raminimo. Serumas gali būti naudojamas atskirai arba maišomas su kitais „Mix Lab“ linijos serumais, siekiant individualizuoti odos priežiūrą.
Indikacijos:
Pantenolis: Stabilus vitamino B5 darinys, kuris padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir stiprinti apsauginį barjerą. Pantenolis gerai įsigeria į odą, kur virsta pantoteno rūgštimi, prisidedančia prie ląstelių regeneracijos. Reguliariai naudojant, pantenolis gali padėti sumažinti niežėjimą, nuraminti sudirgusią odą ir pagerinti jos elastingumą.
Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis: Padeda išlaikyti odos drėgmę, skatinti regeneraciją ir pagerinti odos elastingumą, veikdama kartu su pantenoliu.
Tasmannia Lanceolata ekstraktas: Augalinės kilmės veiklioji medžiaga, turinti priešuždegiminių savybių. Padeda nuraminti reaktyvią odą, mažina niežėjimo ir deginimo pojūčius bei odos paraudimą.
Veikliosios medžiagos: 2% XS hialurono rūgštis, 5% pantenolis, Tasmannia Lanceolata ekstraktas.
Naudojimas: Tepkite serumą ant švarios odos du kartus per dieną – ryte ir vakare. Po visiško įsigėrimo naudokite įprastinį drėkinamąjį kremą. Dienos metu rekomenduojama naudoti apsaugą nuo saulės (SPF).
Talpa: 75 ml
Gamintojas: Ekseption, Ispanija
Kodas: E158
Kasdieninis kremas su apsauga nuo UV spindulių, praturtintas ferulino rūgštimi, vitaminu E ir Helioguard 365. Kremo formulė "vanduo aliejuje" sukuria ilgai išliekančią, orui pralaidžią ir atsparią prakaitavimui plėvelę, kuri padeda kondicionuoti odą ir tinka kaip pagrindas dekoratyvinei kosmetikai. Šis kremas prisideda prie apsaugos nuo UVA ir UVB...
Kodas: C1051
Koreguojamasis kremas SPF50++ su spalva.
Kodas: E104
Koncentruotas serumas, specialiai sukurtas siekiant padėti sumažinti odos pigmentaciją. Produkto efektyvumas pagrįstas sudėtyje esančių ingredientų savybėmis.
Kodas: E134
Odos prausimo kempinėlė iš mikropluošto – skirta švelniam odos valymui ir priežiūrai. Minkšti mikropluošto plaušeliai padeda pašalinti makiažo likučius ir išvalyti poras. Tinkama net storam makiažo sluoksniui, įskaitant blakstienų tušą ir lūpų dažus. Kempinėlė netoksiška ir daugkartinio naudojimo.
Kodas: E003
Putojantys milteliai – natūralus produktas be konservantų, sulfatų ir PEG (polyethylene glycol). Milteliai, kontaktuodami su vandeniu, virsta kreminėmis putomis. Šis unikalus valiklis padeda efektyviai šalinti negyvąsias ląsteles ir nešvarumus, mažinti odos pigmentacijos matomumą, švelniai šviesinti, minkštinti ir išlyginti odą. Natūralūs papajos...
Kodas: E126
Aktyvus serumas su hialurono rūgštimi, gliukonolaktonu ir laktobionine rūgštimi – priemonė, skirta odos drėkinimui ir priežiūrai. Švelni formulė padeda palaikyti odos elastingumą, drėgmės balansą ir prisideda prie bendros odos tekstūros gerinimo.
Kodas: 309
Inovatyvi makiažo valymo priemonė su PHA rūgštimis. Valomasis pienelis „viskas viename“ – švelni drėkinamoji emulsija, skirta visų odos tipų veido, akių ir lūpų demakiažui. Ši naujos kartos valymo priemonė su PHA rūgštimis švelniai valo odą, padeda ją maitinti ir drėkinti, taip pat prisideda prie eksfoliacijos ir odos pH balanso atkūrimo.
Kodas: E112
Ypač gaivus ir drėkinantis purškiamas losjonas su Matcha ekstraktu. Formulė sukurta siekiant padėti palaikyti odos drėgmę ir gaivumą. Sudėtyje esantys ingredientai rūpinasi oda kasdien.
Kodas: E093
Milteliai, drėgnose rankose virstantys sodriomis ir kreminėmis putomis, skirtomis kasdieniniam odos valymui. Jie padeda pašalinti makiažą ir nešvarumus, taip pat veikia kaip enziminis šveitiklis, švelniai pašalinantis suragėjusias epidermio ląsteles.
Kodas: E155
Prausimosi putos mišriai, riebiai, aknės pažeistai odai – priemonė, skirta švelniam odos valymui ir priežiūrai. Padeda pašalinti makiažo likučius bei odos nešvarumus, palaiko drėgmės balansą ir atgaivina odą.
Veido kaukė su augaliniais keramidais ir ektoinu. Padeda palaikyti odos drėgmės balansą, stiprina komforto pojūtį ir suteikia atgaivintos odos įspūdį.
Kodas: 101
Turtingos tekstūros stangrinamasis, priešraukšlinis liftingo kremas, savo konsistencija primenantis ledus. Kremas padeda intensyviai stangrinti, suteikia odai pakėlimo efektą ir prisideda prie suglebusios, pavargusios odos išvaizdos gerinimo. Idealiai tinka brandžiai, sausai ar dehidratuotai odai.
Kodas: E136
Aktyvus serumas su 2% XS hialurono rūgšties, 1% HMC ir 0,5% ET vitamino C – priemonė, skirta odos priežiūrai. Padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir prisideda prie mikrocirkuliacijos gerinimo, suteikdamas odai sveiką išvaizdą.
Kodas: 334
Vėsinantis riebus kremas, skirtas odos atstatymui po cheminio šveitimo procedūrų. Skatina atsinaujinančios odos regeneraciją, lipidų atnaujinimą, mažina raukšlių matomumą ir paraudimą. Sudėtyje – retinolis, vitaminas E, bio-placenta ir Unirepair T-43.
Kodas: E127
Aktyvus serumas su traneksamo rūgštimi – priemonė, skirta odos priežiūrai. Padeda šviesinti odą, sumažinti pigmentacijos požymius ir sumažinti tamsių dėmių matomumą, prisidedant prie tolygesnio odos tono.
Kodas: E125
Serumas su vitaminu C – priemonė, skirta ląstelių DNR apsaugai, odos šviesinimui ir pigmentacijos mažinimui. Serumas taip pat padeda palaikyti kolageno sintezę, prisideda prie tolygesnio odos tono ir sveikos išvaizdos.
Kodas: 109
Itin gaivinanti, lengvos tekstūros kaukė su ledynų vandeniu, skirta naudoti namuose arba cheminio pylingo procedūros metu, po šveitiklio. Kaukė padeda drėkinti ir nuraminti odą, suteikdama intensyvų gaivos pojūtį.
Kodas: E158
Kasdieninis kremas su apsauga nuo UV spindulių, praturtintas ferulino rūgštimi, vitaminu E ir Helioguard 365. Kremo formulė "vanduo aliejuje" sukuria ilgai išliekančią, orui pralaidžią ir atsparią prakaitavimui plėvelę, kuri padeda kondicionuoti odą ir tinka kaip pagrindas dekoratyvinei kosmetikai. Šis kremas prisideda prie apsaugos nuo UVA ir UVB...
Aktyvus serumas su 2% XS hialurono rūgšties, 5% pantenolio ir natūraliais ekstraktais – priemonė, skirta odos priežiūrai. Padeda sumažinti odos paraudimo ir uždegimo požymius, prisideda prie odos drėkinimo ir raminimo.