CREXY LASHES AND BROWS Blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis, 8 ml

8051417929233

Tai blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis.

59,00 €
Su mokesčiais
Nemokamas pristatymas*
Nemokamas pristatymas, užsakant nuo €50 Lietuvoje.
Kiekis

Aprašymas

"CREXY LASHES AND BROWS" yra blakstienas ir antakius ilginantis bei tankinantis gelis. Aplikatorius su dviem šepetėliais puikiai paskirsto priemonę. Dermatologinė - kosmetinė priemonė vietiniam naudojimui. Patikrinta oftalmologų. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo.

Produkto formulė: CREXY sudėtyje yra trijų tipų skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties molekulių: 800 daltonų, 200000 daltonų ir 2000000 daltonų.

Hialurono rūgštis dėl labai mažos 800 daltonų molekulinės masės gali įsiskverbti į plauko stiebą ir užpildyti žievės zoną. Savo ruožtu didelės molekulinės masės 200000 ir 2000000 daltonų hialurono rūgštis lieka kutikulėje, atkurdama plauko stiebo struktūrą, todėl plaukas tampa lygesnis ir atsparesnis makiažo, o ypač valymo keliamam stresui.

Acetilo tripeptidas-3 padeda plaukui prisitvirtinti prie odos ir didina plauko folikulą, todėl plaukeliai auga ilgesni ir storesni.

Blakstienų/antakių ir plauko stiebo analogija: šioje priemonėje yra 7 augimo faktoriai, sudarantys plokštelinį (ang. Plate-like) kompleksą (Šveicarijos patentas Nr. CH 713 030): sh-polipeptidas-11, sh-polipeptidas-1, sh-oligopeptidas-1, sh-polipeptidas-9, sh-polipeptidas-3, sh-oligopeptidas-2, sh-polipeptidas- 31. Šie augimo aktoriai ypač veiksmingai stimuliuoja plaukų augimą, todėl padeda blakstienų ir antakių plaukeliams užaugti ilgiems ir tankiems.

Hialurono rūgštis yra dar viena svarbi dalis, esanti giliai plauko viduje (odos spenelyje ir jungiamojo audinio apvalkale): ji skatina blakstienų augimą anageninėje fazėje, odos spenelio ląstelių proliferaciją bei augimą ir būtiną plauko augimui keratinocitų proliferaciją.

Svarbu: CREXY produkte nėra hormoninių ingredientų. Transderminė technologija. „Labo“ patentuotos transderminės technologijos dėka veikliosios „Crexy Lashes and Brows“ komplekso medžiagos gali įsiskverbti į plauko sistemą ne tik per folikulo ertmę, bet ir per odos sluoksnius (ex vivo tyrimai su Franzo difuzinėmis ląstelėmis), padedamos jų mažo molekulinio svorio ir 3 stiprinamųjų elementų: pentileno glikolio, decileno glikolio, kaprililo glikolio. Šveicarijos patentas Nr. CH 711 466.

Naudojimas: Naudokite ryte ir vakare ant kruopščiai nuvalyto akių kontūro. Plonuoju šepetėliu gelį tepkite ties blakstienų šaknimis (ant viršutinio voko krašto). Cilindriniu šepetėliu tepkite gelį per visą antakių ir blakstienų plaukelių ilgį. Naudojant ryte, rekomenduojama palaukti kelias minutes, kad gelis išdžiūtų ir tik po to naudoti makiažo priemones.

Dėl struktūrinių savybių gelis yra puikus makiažo pagrindas – padeda ilgiau išlikti tušui ir palengvina blakstienų dažymą. Po naudojimo rekomenduojama aplikatorius nuplauti drungnu vandeniu.

Tik išoriniam naudojimui. Saugotis, kad priemonė nepatektų į akis ir gleivinę. Saugoti nuo vaikų. Prieš naudojimą išimti kontaktinius lęšius. Pasireiškus dirginimui, skalauti drungnu vandeniu ir nutraukti naudojimą.

Sudėtis: AQUA, SODIUM HYALURONATE, BUTYLENE GLYCOL, C13-14 ISOPARAFFIN, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, HYDROGENATED LECITHIN, SH-POLYPEPTIDE-11, GLYCERIN, TRIFOLIUM PRATENSE FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SH-POLYPEPTIDE-3, HYDROXYACETOPHENONE, POLYACRYLAMIDE, DEXTRAN, PENTYLENE GLYCOL, SH-POLYPEPTIDE-9, LAURETH-7, SH-POLYPEPTIDE-1, SH-OLIGOPEPTIDE-1, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, SODIUM OLEATE, SH-OLIGOPEPTIDE-2, SH-POLYPEPTIDE-31, DECYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE.

Talpa: 8 ml

Gamintojas: Labo Cosprophar AG, Šveicarija.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

CREXY LASHES AND BROWS Blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis, 8 ml

CREXY LASHES AND BROWS Blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis, 8 ml

Tai blakstienų ir antakių augimą skatinantis gelis.

Parašykite savo atsiliepimą
7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: