• Banner

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PAYOT

Payot Paris Institute įkūrė prancūzė gydytoja Nadia Payot. Toks 1925 m. N. Payot įkurtas grožio institutas buvo vienas pirmųjų Paryžiuje ir visoje Europoje. N. Payot, pasitelkdama gydytojos farmakologės žinias, sukūrė kosmetikos liniją, skirtą grožio salonams.

PAYOT - tai profesionali kosmetika, kurios gamintojai vadovaujasi holistiška odos priežiūros filosofija, padedanti patenkinti šiuolaikinių moterų keliamus lūkesčius.

Profesionali PAYOT kosmetika:

  • - Efektyvumo įsipareigojimas: visos procedūros yra įrodytos klinikiniais arba efektyvumo tyrimais, dalyvaujant dermatologams, kad galima būtų garantuoti žadamą rezultatą;
  • - Tolerancijos įsipareigojimas: visos procedūros sukurtos iš toksikologiškai kruopščiai patikrintų ir išbandytų ingridientų, kad galima būtų garantuoti aukštą toleranciją produktams;
  • - Patrauklumo įsipareigojimas: produktai sukurti atsižvelgiant į sensorines charakteristikas bei malonumą naudoti. Malonios ir kruopščiai sukurtos tekstūros su moterims patraukliais kvapais leidžia pajusti aukščiausią produkto kokybę;

Beveik 100 metų PAYOT grožio prekės ženklas yra moterų pusėje, visuose gyvenimo etapuose, suteikdamas odos ir kūno priežiūrą remiantis naujoviškomis formulėmis, kuriose yra naujausi mokslo pasiekimai. Autentiškumas ir jausmingumas yra šio viliojančio santykio, kuris per ilgus metus atsirado tarp Payot” ir moterų, kurios prisiima atsakomybę už savo grožį, pagrindas.

Prekės ženklas: PAYOT

Apsauginis veido kremas SUNNY SAVOUREUSE SUNSCREEN SPF 50, 50 ml

Atsiliepimas(-ai): 0

Sudėtyje esantys vitamino C turtingos slyvos PAYOT Sunny Savoureuse apsauginiai kremai nuo saulės apsaugo veidą nuo žalingo saulės šviesos ir laisvųjų radikalų poveikio bei padeda užkirsti kelią odos senėjimui, paliekant odą švelnią ir elastingą.

Kaina 19,90 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 65116241

Prekės ženklas: PAYOT

Dieninis gelis veidui MY PAYOT JOUR GELÉE, 50 ml

Atsiliepimas(-ai): 0

My Payot Jour Gelee Kasdienė skaistinamoji odos priežiūros priemonė Šis gaivus gelinis kremas, kurio sudėtis praturtinta super vaisių kokteiliu, neapsunkina odos, tačiau stipriai ją drėkina, suteikia skaistumo ir natūralaus švytėjimo efektą. Ypatingai tinka mišriai odai.

Kaina 36,95 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 65116823

Prekės ženklas: PAYOT

Dieninis kremas BLUE TECHNI LISS JOUR, 50 ml

Atsiliepimas(-ai): 0

Priešraukšlinis dieninis kremas Šis kremas su mėlynuoju tikrojo skaistmino ekstraktu ir hialurono rūgštimi yra praturtintas anti-blue šviesos filtru, kuris padeda kovoti su agresijos faktoriais visą dieną.

Kaina 59,95 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 65108987

Prekės ženklas: PAYOT

Drėkinanti kaukė HYDRA 24+ BAUME-EN-MASQUE, 50 ml

Atsiliepimas(-ai): 0

Hydra 24+ Baume-En-Masque Intensyviai drėkinanti veido kaukė Ypatingai drėkinanti ir komforto suteikianti kaukė, idealiai tinkanti odai praradusiai drėgmę.  Taip pat galima palikti visai nakčiai.

Kaina 29,95 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 65116708

Prekės ženklas: PAYOT

GEL DÉSINCRUSTANT CHARBON, 150 ml

Atsiliepimas(-ai): 0

Šis juodas veido prausiklis, kuriame yra augalinės anglies ir vulkaninių mikroelementų, švelniai valo ir nusluoksniuoja odą, pašalindamas negyvas odos ląsteles. Vyrų oda tampa gaivi, minkšta ir švari, atkuriamas natūralus odos švytėjims. Visų tipų odai.

Kaina 21,95 €
Daugiau
Yra sandėlyje