- Super pasiūlymas
BABOR valomasis balzamas su hialuronu – švelniai tirpdo nešvarumus, padeda išlaikyti odos drėgmę ir komfortą. Tinka visų tipų odai, kasdieniam naudojimui.
Turtingos tekstūros valomasis balzamas, įkvėptas HY-ÖL hidrofilinio aliejaus pagrindo. Marulos, argano ir makadamijos aliejų derinys padeda efektyviai pašalinti vandenyje ir riebaluose tirpius nešvarumus, išlaikant odos komfortą. Trijų dydžių hialurono rūgšties molekulės padeda drėkinti odą. Tinka kasdienei visų tipų odos priežiūrai.
Poveikis: Švelni, elastinga, vizualiai lygesnė ir sudrėkinta oda, be tempimo pojūčio.
Vartotojų įsivertinimo rezultatai:
* Nepriklausomas individualaus įsivertinimo tyrimas po vieno naudojimo (35 moterys)
Pagrindinės sudedamosios medžiagos:
Naudojimas: Ryte ir vakare paimkite lazdyno riešuto dydžio kiekį, pašildykite tarp delnų iki balzamo konsistencijos pavirtimo aliejumi. Tepkite ant sausos veido, kaklo ir dekoltė srities odos, įmasažuokite. Sudrėkinkite pirštus vėsiu vandeniu, emulguokite ir nuplaukite šluoste ar vandeniu.
Atsargumo priemonės: Prieš pirmą naudojimą rekomenduojama atlikti lopo testą – užtepti priemonės ant vidinės riešo pusės ir stebėti 24 val. Jei reakcijos nėra, produktą galima naudoti.
Rutina visų tipų odai: Rytinės ir vakarinės priežiūros metu valymui naudokite balzamą su 3D hialuronu. Po valymo – rožių esencijos tonikas (Soothing Rose Toner), tada ampulės arba serumas pagal odos tipą: riebiai/probleminei – Active Purifier, sausai – Skinovage drėkinamasis serumas, jautriai – SOS Calming, brandžiai – 3D Firming. Užbaikite kremu bei paakių priežiūra (Awakening paakių kremas).
Ingredientai (INCI): HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, HYDROGENATED RAPESEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, STEARYL STEARATE, SORBITAN CAPRYLATE, GLYCERYL OLEATE, SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, AQUA, GLYCOLIPIDS, COPERNICIA CERIFERA WAX, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, PARFUM, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, ASCORBYL PALMITATE, SODIUM BENZOATE.
Talpa: 150 ml
Gamintojas: BABOR, Vokietija
Kodas: 401673
BABOR fermentinė valomoji pudra – 2in1 šveitiklis ir prausiklis, tinkantis visų tipų, ypač mišriai ir riebiai odai. Su vitaminu C ir fermentais, švelniai pašalina nešvarumus, suteikia odai skaistumo. Tinka naudoti veidui ir kūnui.
Kodas: 403351
„Hydra Glow“ rinkinys su 7 ampulėmis – intensyviam odos drėkinimui ir skaistumui palaikyti. Su hialurono rūgštimi, B5 ir švytėjimo pigmentais.
Kodas: 401661
Švelniai valo poras, padeda subalansuoti riebalų išsiskyrimą. Oda atrodo gaivesnė, lygesnė ir skaistesnė.
Kodas: 402690
Nenuplaunamas AHA BHA šveitiklis ir tonikas padeda palaikyti skaistesnę, lygesnę odą. Tinka papilkėjusiai, netolygios tekstūros odai prižiūrėti.
Kodas: 402832
„Soul & Body“ losjonas – švelnus kasdienės priežiūros kremas su aliejais, hialuronu ir aromatiniu kvapu. Oda tampa sudrėkinta ir švelni.
Kodas: 403486
Intensyvios priežiūros ampulių rinkinys 7 dienoms – su drėkinančiais, maitinamaisiais, raminančiais ir stangrinančiais ingredientais. Tinka įvairiems odos tipams.
Kodas: 401166
Intensyviai maitinantis ir stiprinantis veido odos koncentratas su vitaminais A, C, E, niacinamidu ir šaltalankių aliejumi. Skirtas lipidų stokojančiai odai.
Kodas: 402789
14 dienų ampulių rinkinys, kuriame drėkinimas, stiprinimas, regeneracija ir stangrinimas derinami nuosekliai – nuo pirmo žingsnio iki jaunatviškos išvaizdos.
Kodas: 401232
Drėkinamasis veido kremas sausai ir jautriai odai. Sudėtyje esantys sezamų ir saulėgrąžų aliejai, taukmedžio sviestas bei hialurono rūgštis padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir komfortą. Raudonųjų dumblių bei alpinių rožių ekstraktai stiprina apsauginį odos barjerą, prisideda prie jos apsaugos nuo aplinkos veiksnių. Oda tampa švelni, elastinga ir...
Kodas: 402839
Ampulės su natūraliomis AHA ir BHA rūgštimis švelniai nušveičia odą ir suteikia jai gaivumo. Tinka naudoti kaip papildomas odos priežiūros žingsnis.
Kodas: 402908
Dvifazis veido valymo rinkinys jautriai odai – HY-ÖL aliejus ir Booster Calming aktyvatorius padeda švelniai pašalinti nešvarumus ir išlaikyti komforto pojūtį.
Kodas: 402744
Švelnus prausiklis jautriai odai su Neuroxyl kompleksu ir mikrosidabru. Tinka sausai, jautriai ar į spuogus linkusiai odai kasdienei priežiūrai.
Kodas: 401660
Švelni formulė, tinkama jautriai odai. Pašalina nešvarumus, padeda išlaikyti odos komfortą ir stiprina apsauginį barjerą. Oda atrodo ramesnė ir švelnesnė.
Kodas: 402749
Losjonas jautriai, į paraudimą linkusiai odai padeda palaikyti drėgmės balansą, komfortą ir stiprina odos barjerą.
Kodas: 402834
Kūno aliejus su augaliniais aliejais, švytėjimo pigmentais ir šiltu aromatu – odos švelnumui, spindesiui ir kvapniam ritualui.
Kodas: 401659
Drėkinantis veido valymo aktyvatorius su avižų ekstraktu, glicerinu ir moringa. Sukurtas sausai, dehidratuotai odai. Naudoti kartu su HY-ÖL Cleanser.
Kodas: 401670
Valomasis kremas jautriai odai su natūraliais aliejais ir lipidais – padeda švelniai pašalinti nešvarumus ir išlaikyti odos komforto bei drėgmės pojūtį.
Kodas: 402833
Dušo želė su vertingais aliejais, pantenoliu ir švelniu aromatu. Skirta švelniam odos valymui ir kasdienės priežiūros rutinai.
BABOR valomasis balzamas su hialuronu – švelniai tirpdo nešvarumus, padeda išlaikyti odos drėgmę ir komfortą. Tinka visų tipų odai, kasdieniam naudojimui.