- Super pasiūlymas
Gaivus ir galintis padėti drėkinti naujas Vit. C mikro-vanduo – tai dvigubos paskirties (2 viename) micelinis vanduo ir tonikas, sukurtas vienu žingsniu švelniai valyti ir tonizuoti odą.
Itin gaivus ir galintis padėti drėkinti naujas Vit. C mikro-vanduo – tai dvigubos paskirties (2 viename) micelinis vanduo ir tonikas, skirtas vienu žingsniu švelniai valyti ir tonizuoti odą. Formulėje naudojamas daugiafunkcinis 3-O et-vitaminas C, pasižymintis palankiu stabilumu, palyginti su kitais askorbo rūgšties dariniais. Teigiama, kad jis gali turėti balinamųjų ir antioksidacinių savybių, padėti kovoti su laisvaisiais radikalais, foto-senėjimu, slopinti melanogenezę bei mažinti pigmentines ir senatvines dėmes. Tonikas tinka visų tipų odai, veikia sinergiškai su kitais produktais, o jo sudėtyje nėra alkoholio.
Manoma, kad dėl gebėjimo surišti vandenį šis tonikas padeda didinti odos drėgmę. Taip pat jis gali būti tinkamas kasdienei odos priežiūrai, padėdamas valyti odą ir pagerinti vėliau naudojamų serumų bei kremų skvarbą.
Produkte juntamas Ceilono arbatos ir citrinų aromatas.
Veikliosios medžiagos: 3-O et-vitaminas C.
Naudojimas: Rekomenduojama naudoti kasdien ant švarios odos.
Talpa: 250 ml
Gamintojas: FUSION MESO, Ispanija.
Kodas: E134
Odos prausimo kempinėlė iš mikropluošto – skirta švelniam odos valymui ir priežiūrai. Minkšti mikropluošto plaušeliai padeda pašalinti makiažo likučius ir išvalyti poras. Tinkama net storam makiažo sluoksniui, įskaitant blakstienų tušą ir lūpų dažus. Kempinėlė netoksiška ir daugkartinio naudojimo.
Kodas: E132
Veido ir kūno šveičiamoji kempinė. Skirta švelniai valyti ir prižiūrėti odą, padedant pašalinti negyvas odos ląsteles. Kempinė daugkartinio naudojimo, netoksiška.
Skaistinamasis drėkinamasis serumas, kuris gali padėti prižiūrėti riebią odą ir mažinti aknės požymius.
Skystas, lėto veikimo odos šveitiklis su gliukonolaktono rūgštimi ir proteazės fermentu. Hialurono rūgštis šiam pylingui suteikia ypatingai malonią konsistenciją ir intensyvų drekinamąjį poveikį.
Tai metodas, skirtas mezoterapinių medžiagų taikymui į gilesnius odos sluoksnius. Procedūra taip pat apima mikroadatinę stimuliaciją, kuri prisideda prie odos būklės gerinimo ir regeneracijos procesų skatinimo.
Kodas: F056
Šaldomojo poveikio drėkinamoji kaukė, skirta intensyviam odos drėkinimui ir gaivumo pojūčio suteikimui. Kaukės sudėtyje esanti mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, plačiai taikoma odos priežiūrai, padeda palaikyti odos drėgmę ir elastingumą. Gaivi tekstūra suteikia odai komforto, švelnumo ir sveiko švytėjimo.
Kodas: 19055
Gaivus, greito poveikio kremas, skirtas odai aplink akis. Jame naudojamos estetinėje medicinoje pasitelkiamos veikliosios medžiagos, kurios gali padėti kovoti su senėjimo požymiais ir mažinti raukšlių išraiškingumą. Remiantis gamintojo pateikta informacija, kremas gali prisidėti prie mažesnės paburkimų, tamsių ratilų bei raukšlių aplink akis išraiškos ir...
Kodas: F0565
Maitinamoji kaukė su hialurono rūgštimi ir augimo faktoriais.
Intensyvus serumas, galintis padėti kovoti su odos fotosenėjimu ir mažinti raukšles, praturtintas 1 % stabilizuotu vitaminu A. Remiantis gamintojo pateikta informacija, vos po keleto dienų naudojimo oda gali atrodyti jaunesnė, o raukšlių sumažėti. Taip pat manoma, kad odos spalva gali tapti tolygesnė.
Naktinis kremas-gelis su heksilrezorcinoliu ir niacinamidu. Lengvos tekstūros formulė padeda palaikyti odos tolygų atspalvį ir komforto pojūtį.
Plaukų dulksna – tai purškiamas, nenuplaunamas serumas, galintis padėti mažinti plaukų slinkimą, įskaitant androgeninę alopeciją. Bekvapis, be parabenų.
Kremas, kuris gali turėti intensyvų maitinamąjį poveikį ir yra tinkamas naudoti po mezoterapijos ar mikroadatinių procedūrų.
Kodas: 19062
Ypač gaivus drėkinamasis veido kremas, praturtintas mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi. Padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir suteikia matinį efektą. Kremas sukurtas mišriai ir riebiai odai.
Intensyvus serumas, kuris gali padėti mažinti pigmentaciją ir šviesinti odą.
Kodas: 19053
Specialus kremas, skirtas odai po procedūrų, galintis padėti ją apsaugoti nuo UVA/UVB spindulių .
Gali suteikti odai švytėjimo, prisidėti prie odos šviesinimo, pigmentacijos mažinimo ir odos maitinimo.
PPC+ kremas gali būti papildoma ar alternatyvi priemonė, siekiant mažinti celiulitą ir riebalinio audinio sankaupas. Jo galimas poveikis grindžiamas transderminių, maždaug 100 nm dydžio dalelių ir sinergiškai veikiančių aktyviųjų medžiagų deriniu: fosfatidilcholino, L-karnitino, kofeino bei natrio deoksicholato.
Gaivus ir galintis padėti drėkinti naujas Vit. C mikro-vanduo – tai dvigubos paskirties (2 viename) micelinis vanduo ir tonikas, sukurtas vienu žingsniu švelniai valyti ir tonizuoti odą.