- Super pasiūlymas
Vėsinantis riebus kremas, skirtas odos atstatymui po cheminio šveitimo procedūrų. Skatina atsinaujinančios odos regeneraciją, lipidų atnaujinimą, mažina raukšlių matomumą ir paraudimą. Sudėtyje – retinolis, vitaminas E, bio-placenta ir Unirepair T-43.
Įdomios, primenančios ledus, tekstūros vėsinantis riebus atstatomasis kremas, skirtas naudoti po cheminio šveitimo procedūrų. Intensyvesniam vėsinimo pojūčiui kremą galima laikyti šaldytuve. Kremas padeda atkurti odos struktūrą, skatina ląstelių regeneraciją ir lipidų atsinaujinimą, didina odos stangrumą, mažina raukšlių matomumą bei paraudimą po procedūrų. Sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai – retinolis, vitaminas E, bio-placenta ir Unirepair T-43 – prisideda prie odos regeneracijos ir apsaugos.
Indikacijos:
Naudojimas: Po cheminio šveitimo procedūros ir kas vakarą tepkite kremą ant švarios veido, kaklo ir dekoltė odos. Intensyvesniam vėsinimo pojūčiui kremą laikykite šaldytuve.
Pagrindiniai ingredientai: Unirepair T-43, bio-placenta (5 augimo faktoriai, folio rūgštis, acetil-glutaminas), vitaminas E, retinolis.
Retinolis: Retinolis reguliuoja epitelio ląstelių funkcijas, skatina glikoproteinų sintezę ir palaiko imuninės sistemos funkcijas. Tyrimai rodo, kad retinolis gali padidinti odos stangrumą, sumažinti smulkių ir gilių raukšlių matomumą bei suvienodinti odos toną. Retinoidai veikia ląstelių genomą, aktyvindami ar slopindami tam tikrus procesus.
Retinolio poveikio rezultatai epidermiui:
Bio-placenta:
Unirepair T-43: Unirepair T-43 kompleksas, turtingas aminorūgštimis, padeda atkurti DNR po UV spindulių poveikio, mažina uždegimą ir paraudimą. Tyrimai rodo, kad DNR pažeidimai sumažėja iki 50% per 5 valandas po naudojimo, o paraudimas mažėja iki 52% per 48 valandas.
Kiekis: 50 ml, 100 ml
Gamintojas: Ekseption, Ispanija
Kodas: 309
Inovatyvi makiažo valymo priemonė su PHA rūgštimis. Valomasis pienelis „viskas viename“ – švelni drėkinamoji emulsija, skirta visų odos tipų veido, akių ir lūpų demakiažui. Ši naujos kartos valymo priemonė su PHA rūgštimis švelniai valo odą, padeda ją maitinti ir drėkinti, taip pat prisideda prie eksfoliacijos ir odos pH balanso atkūrimo.
Kodas: E103
Sodrios, maitinamosios tekstūros naktinis serumas, skirtas odos drėkinimui ir komfortui palaikyti. Sudėtyje yra probiotikų kompleksas ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, kuri padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą.
Sodrus, maitinantis ir galintis padėti intensyviai drėkinti kremas, skirtas sausai ir jautriai odai. Formulėje naudojamas probiotikų kompleksas ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis.
Kodas: F168
Gali padėti drėkinti ir maitinti odą, prisidėti prie apsauginių funkcijų stiprinimo bei padėti atkurti lipidinį balansą. Taip pat gali padėti nuraminti paraudimą, sudirgimą ar tempimo pojūtį.
Tai gali būti puikus sprendimas odos skaistumui ir geresnei tekstūrai. Glikolio rūgštis gali padėti pašalinti suragėjusias epidermio ląsteles, skatinti odos regeneraciją, suteikti jai skaistumo ir tolygesnį atspalvį bei prisidėti prie raukšlių išraiškingumo sumažinimo. Niacinamidas (vitamino B3 forma) gali padėti gerinti odos tekstūrą ir tonusą, sumažinti...
Kodas: 23810
Lengva ir puri lyg debesis tekstūra efektyviai valo, tonizuoja ir atgaivina odą, palikdama ją spindinčiai švarią. Tinka visų tipų odai.
Kodas: 084
Aktyvuojamasis kremas su ikrais Šis naktinis kremas-aktyvatorius skirtas laipsniškam odos pH mažinimui, tuo pačiu metu prisidedant prie odos atsinaujinimo, švelnaus nusluoksniavimo, drėkinimo, pigmentacijos mažinimo ir veido odos skaistinimo. Kremas tinkamas bet kokio amžiaus sausai odai, siekiant paskatinti aktyvesnę odos regeneraciją. Ypač...
Kodas: E156
Naujos kartos apsauginė emulsija – priemonė su SPF25+, praturtinta ferulo rūgštimi, UVA/UVB filtrais ir Helioguard 365, sukurta kasdienei odos apsaugai nuo saulės spindulių poveikio.
Kodas: E125
Serumas su vitaminu C – priemonė, skirta ląstelių DNR apsaugai, odos šviesinimui ir pigmentacijos mažinimui. Serumas taip pat padeda palaikyti kolageno sintezę, prisideda prie tolygesnio odos tono ir sveikos išvaizdos.
Kodas: 331
Idealiai tinka probleminei ir saulės pažeistai odai. Padeda mažinti raukšlių matomumą, suvienodinti odos spalvą, mažinti bėrimus bei porų dydį. Išskirtinės tekstūros produktas, sukurtas siekiant padidinti odos skvarbą, nesukeliant sudirgimų, kurie dažnai pasireiškia naudojant produktus su retinoliu.
Itin minkšti mikropluošto rankšluosčiai veidui prausti. Puikiai sugeria vandenį, greitai džiūsta ir tinka net jautriausiai odai.
Kodas: E149
Super retinolio serumas – priemonė, skirta odos priežiūrai ir išvaizdos gerinimui. Formulė padeda palaikyti odos elastingumą, stangrumą ir drėgmės balansą bei prisideda prie pigmentacijos požymių mažinimo. Tinka visiems odos tipams, išskyrus sausą ir jautrią.
Kodas: 109
Itin gaivinanti, lengvos tekstūros kaukė su ledynų vandeniu, skirta naudoti namuose arba cheminio pylingo procedūros metu, po šveitiklio. Kaukė padeda drėkinti ir nuraminti odą, suteikdama intensyvų gaivos pojūtį.
Kodas: E137
Aktyvus serumas su 20% veganiško skvalano ir 0,3% retinolio – priemonė, skirta odos priežiūrai. Padeda sumažinti raukšlių ir pigmentacijos požymius, prisideda prie odos drėkinimo ir maitinimo bei palaiko sveiką odos išvaizdą.
Kodas: 312
Gaivinantis ir drėkinantis tonikas-migla, skirtas odos valymo procesui užbaigti prieš tepant odos priežiūros kremą. Sudėtyje nėra alkoholio, todėl tonikas yra švelnus ir tinkamas visiems odos tipams.
Kodas: 338
Maitinamasis ir drėkinamasis kremas, padedantis palaikyti odos jaunatvišką išvaizdą. Kremas prisideda prie odos gyvybingumo palaikymo, švelnios eksfoliacijos, gali padėti suvienodinti odos atspalvį ir palaikyti odos pH balansą. Sudėtyje esantys peptidai gali prisidėti prie odos elastingumo palaikymo, padėdami išlaikyti sveiką odos struktūrą. Be to, kremas...
Puri ir balta kaip sniegas kosmetinė, o joje įprastos talpos produktai.
Kodas: 315
Skysta veido kaukė su ikrų ekstraktu ir retinoliu. Padeda palaikyti odos drėgmės balansą, maitina ir suteikia švelnumo pojūtį. Tinka visiems odos tipams.
Kodas: 311
Micelinis vanduo su PHA rūgštimis, skirtas riebios ir mišrios odos veido, akių ir lūpų demakiažui. Intensyviai valo odą, pašalina negyvąsias ląsteles ir giliai drėkina. Ši naujos kartos valymo priemonė su PHA rūgštimis taip pat švelniai eksfolijuoja ir padeda atkurti odos pH. Efektyviai valo poras ir mažina spuogų atsiradimo riziką. Nedirgina akių ir yra...
Kodas: 102
Itin gaivus ir lengvas, ledyninės tekstūros kremas, skirtas naudoti odos atstatymui po rūgštinių cheminio pylingo procedūrų. Šis naujos formulės kremas buvo sukurtas dėl efektyvaus aktyviųjų ingredientų atstatomojo poveikio, suteikiant odai malonų vėsinamąjį pojūtį ir formuojant lengvą apsauginę plėvelę ant odos paviršiaus.
Kodas: 330
Aktyvatorius su feruline rūgštimi, skirtas laipsniškam odos pH mažinimui. Priemonė padeda stimuliuoti odos atsinaujinimo procesus, drėkina, prisideda prie pigmentacijos mažinimo ir veido odos skaistinimo.
Veido kaukė su augaliniais keramidais ir ektoinu. Padeda palaikyti odos drėgmės balansą, stiprina komforto pojūtį ir suteikia atgaivintos odos įspūdį.
Vėsinantis riebus kremas, skirtas odos atstatymui po cheminio šveitimo procedūrų. Skatina atsinaujinančios odos regeneraciją, lipidų atnaujinimą, mažina raukšlių matomumą ir paraudimą. Sudėtyje – retinolis, vitaminas E, bio-placenta ir Unirepair T-43.