- Super pasiūlymas
Ampulės su natūraliomis AHA ir BHA rūgštimis švelniai nušveičia odą ir suteikia jai gaivumo. Tinka naudoti kaip papildomas odos priežiūros žingsnis.
Perfection ir Phyto AHA ampulėse naudojamas natūralių vaisių rūgščių kompleksas, kuris švelniai eksfolijuoja odą, padeda išlyginti jos paviršių ir suteikia skaistumo. 8 % AHA kompleksas sudarytas iš natūralių vaisių rūgščių, gautų iš kumkvato, citrinos ir greipfruto. Formulėje taip pat yra gluosnio žievės ekstrakto, kuris natūraliai pasižymi salicilo rūgšties savybėmis, bei alantoino, žinomo dėl savo drėkinamųjų ir raminamųjų savybių.
Odos būklė po naudojimo: Oda tampa gaivesnė, skaistesnė ir švelnesnė. Reguliariai naudojant, gali pagerėti odos išvaizda ir tolygumas.
Naudojimas: Kosmetine servetėle arba ampulės atidarytuvu nulaužkite ampulę ties pažymėtu kakleliu. Ampulės turinį paskirstykite ant švarios veido, kaklo ir dekoltė srities odos ryte arba vakare. Leiskite susigerti, tuomet tepkite įprastą veido kremą.
Prieš pirmą naudojimą rekomenduojama atlikti lopo testą: nedidelį kiekį priemonės užtepkite ant vidinės riešo pusės. Jei po 24 val. nepastebėta odos sudirgimo požymių, priemonę galima naudoti.
Ingredientai: AQUA, GLYCERIN, SALIX NIGRA BARK EXTRACT, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, BETAINE, PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT, TARTARIC ACID, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, TRITICUM VULGARE BRAN EXTRACT, VITIS VINIFERA SKIN EXTRACT, CITRUS JAPONICA FRUIT EXTRACT, ALLANTOIN.
Talpa: 7 x 2 ml
Gamintojas: BABOR, Vokietija.
Kodas: 401658
Švelniai pašalina nešvarumus nuo odos paviršiaus tarsi magnetas. Oda tampa švari ir subalansuota, be riebumo ar išsausėjimo pojūčio.
Kodas: 401659
Drėkinantis veido valymo aktyvatorius su avižų ekstraktu, glicerinu ir moringa. Sukurtas sausai, dehidratuotai odai. Naudoti kartu su HY-ÖL Cleanser.
Kodas: 401673
BABOR fermentinė valomoji pudra – 2in1 šveitiklis ir prausiklis, tinkantis visų tipų, ypač mišriai ir riebiai odai. Su vitaminu C ir fermentais, švelniai pašalina nešvarumus, suteikia odai skaistumo. Tinka naudoti veidui ir kūnui.
Kodas: 402789
14 dienų ampulių rinkinys, kuriame drėkinimas, stiprinimas, regeneracija ir stangrinimas derinami nuosekliai – nuo pirmo žingsnio iki jaunatviškos išvaizdos.
Kodas: 401164
Raminantis koncentratas jautriai odai – su alaviju, tigro žole, grybų ir anonos ekstraktais. Be kvapiklių. Tinka ir po saulės.
Kodas: 402908
Dvifazis veido valymo rinkinys jautriai odai – HY-ÖL aliejus ir Booster Calming aktyvatorius padeda švelniai pašalinti nešvarumus ir išlaikyti komforto pojūtį.
Kodas: 401663
BABOR HY-ÖL Cleanser ir Phyto HY-ÖL Booster Hydrating – tai dviejų fazių valymo rinkinys sausai odai. Švelniai pašalina nešvarumus, nesukelia tempimo pojūčio. HY-ÖL aliejus su augaliniais aliejais tinka ir akių makiažo šalinimui, o žolelių aktyvatorius padeda paruošti odą tolimesnei priežiūrai. Naudojant kartu, oda atrodo švaresnė, gaivesnė ir...
Kodas: 402942
Švelnios tekstūros balzamas, padedantis pašalinti nešvarumus, makiažą ir perteklinius riebalus nuo veido odos. Tinka visų tipų odai kasdienei priežiūrai.
Kodas: 401165
Naktinis veido koncentratas su pasiflorų aliejumi, keramidais ir drėkinančiais ekstraktais – komfortui, švelnumui ir odos priežiūrai miego metu.
Kodas: 401232
Drėkinamasis veido kremas sausai ir jautriai odai. Sudėtyje esantys sezamų ir saulėgrąžų aliejai, taukmedžio sviestas bei hialurono rūgštis padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir komfortą. Raudonųjų dumblių bei alpinių rožių ekstraktai stiprina apsauginį odos barjerą, prisideda prie jos apsaugos nuo aplinkos veiksnių. Oda tampa švelni, elastinga ir...
Kodas: 401679
Tonikas su damaskinių rožių vandeniu ir moringos ekstraktu švelniai tonizuoja ir drėkina odą, padeda atkurti jos pusiausvyrą po valymo. Tinka visų tipų odai, net jautriai.
Kodas: 402745
Serumas jautriai, į paraudimą linkusiai odai. Padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir komfortą, tinka net labai jautriai odai.
Kodas: 401674
Valomasis gelis ir tonikas viename – skirtas mišriai ir riebiai odai. Švelniai pašalina nešvarumus, padeda mažinti blizgesį ir palaikyti odos balansą.
Kodas: 401670
Valomasis kremas jautriai odai su natūraliais aliejais ir lipidais – padeda švelniai pašalinti nešvarumus ir išlaikyti odos komforto bei drėgmės pojūtį.
Kodas: 402832
„Soul & Body“ losjonas – švelnus kasdienės priežiūros kremas su aliejais, hialuronu ir aromatiniu kvapu. Oda tampa sudrėkinta ir švelni.
Kodas: 403354
„Overnight Lift“ rinkinys su 7 ampulėmis – naktiniam odos komfortui ir vizualiam glotnumui palaikyti. Su keramidu, samfioru, egzopolisacharidu.
Kodas: 402741
Intensyvus 7 dienų koncentratų kursas jautriai odai su beta-gliukanu, mikrosidabru ir hialuronu. Padeda palaikyti drėgmę, komfortą ir apsaugą.
Kodas: 402738
Formulė padeda intensyviai drėkinti odą ir palaikyti jos elastingumo bei drėgmės balansą. Reguliariai naudojant 7 dienų kursą, oda gali atrodyti lygesnė ir stangresnė.
Kodas: 401166
Intensyviai maitinantis ir stiprinantis veido odos koncentratas su vitaminais A, C, E, niacinamidu ir šaltalankių aliejumi. Skirtas lipidų stokojančiai odai.
Ampulės su natūraliomis AHA ir BHA rūgštimis švelniai nušveičia odą ir suteikia jai gaivumo. Tinka naudoti kaip papildomas odos priežiūros žingsnis.