Prekių sąrašas pagal prekės ženklą CHARMES DE LA JEUNESSE

Stebuklinga Afrikos saulė, Viduržemio jūra, Atlaso ir Sacharos dykumos jėga susijungia Charmes De La Jeunesse kosmetikos produktuose, kurie alsuoja nepaprasta gamtos prabanga.  Natūralios kilmės medžiagos, naudojamos produktų gamybai, yra užauginamos sertifikuotuose, ekologiniuose ūkiuose, užtikrinant aukštą jų kokybę bei optimalų poveikį. „Le Secret“ laboratorijoje kuriama Charmes De La Jeunesse kosmetika švelniai, tačiau preciziškai puoselėja veido odą, garantuojant malonų, it gamtos bučinys, produkto prisilietimą prie odos. Kerintis, saldžiai gaivus geranijos, nerolio ir levandų aromatas juntamas su kiekvienu potėpiu. Jis suteikia odai malonų prabangos pojūtį. Laboratorijos kuriamas produkcijos asortimentas buvo prieinamas tik geriausiai įvertintiems, Tunise esantiems SPA centrams, kurie taikė talaso ir balneo terapijų metodikas, atliekant sveikatinimo programas. Šiandien produktai taikomi ir grožio srityje bei kasdieniam veido odos puoselėjimui namuose. Ekologiški aliejai, Viduržemio jūros augalų ir retų vaistinių augalų ekstraktai, gėlių hidrolatai, jūrinis kolagenas, sraigių filtrato sekretas, elastinas, hialurono rūgštis, alantoinas - Charmes De La Jeunesse kosmetikos produktų sudėtį praturtinantys natūralūs ingredientai, garantuojantys aukščiausią kokybę ir efektyvumą!

Asortimentą sudaro 3 skirtingos produktų grupės:

Produktai kasdienei odos priežiūrai – Trys serumai, dieninis ir naktinis veido kremai bei kremas, skirtas odai aplink akis.

Eterinių aliejų mišiniai – Skirti individualiam naudojimui, pagal pasirinktą taikymo būdą arba įvairioms estetinėms odos problemoms spręsti.

Augaliniai aliejai – Aliejus galima naudoti grynus arba sumaišytus su kitais aliejais, eteriniais aliejais ar sviestais, norint sukurti savo eliksyrus. Jie naudojami ant odos ar plaukų, atsižvelgiant į norimą poveikį.

Asortimentą papildo atskiri produktai, skirti probleminės odos priežiūrai, jie į rinkinius neįeina ir yra parduodami atskirai. Charmes De La Jeunesse kosmetikos produktai skirti  visų tipų odai ir įvairioms, ją lydinčioms odos būklėms gerinti:

 • Riebiai odai – drėkina, mažina bėrimo elementų kiekį ant odos, sutraukia poras, lygina odą, slopina uždegimą, apsaugo nuo randų susidarymo ir aknės atsiradimo.
 • Sausai ir jautriai odai – lygina smulkias raukšleles, intensyviai drėkina. Atkuria gerą dehidratuotos odos būklę. Itin rekomenduojama reabilitacijai po agresyvių estetinių procedūrų.
 • Jaunai odai – lygina mimikos raukšleles, mažina uždegimą, apsaugo nuo pigmentacijos atsiradimo.
 • Brandžiai odai – didina tonusą ir elastingumą, lygina raukšles, pagerina medžiagų apykaitos procesus audiniuose, mažina paburkimą, suteikia odai gaivumo bei gerina jos spalvą, šviesina pigmentines dėmes.

Stengiantis prisidėti prie tvarumo, kosmetikos produktai yra talpinami į sandarius stiklo indelius, pakavimui nenaudojamos atskiros antrinės pakuotės iš kartono, taip prisidedant prie miškų išsaugojimo. Pageidaujant pavienius produktus pateikiame maišeliuose, kurie yra pagaminti perdirbant antrines žaliavas.

Leiskite Charmes De La Jeunesse apgaubti Jūsų odą jaunystės kerais!

Produktų išskirtinumas:

 • Produktų gamybai naudojamos natūralios, ekologiniuose ūkiuose užaugintos žaliavos;
 • Didelė veikliųjų medžiagų koncentracija ir didelė jų įvairovė;
 • Naudojant Charmes De La Jeunesse kosmetiką yra pasiekiami optimalūs rezultatai;
 • Tinka visų tipų odai;
 • Produktai praturtinti išskirtiniais natūraliais kvapais;
 • Pagaminta prisidedant prie tvarumo: produkcija fasuojama į stiklinius indelius, pakavimui nenaudojamos papildomos firminės pakuotės iš kartono, taip prisidedant prie miškų išsaugojimo;
 • Kosmetika pagaminta laboratorijoje, remiantis receptais iš Rytų ir ilgamete mokslininkų patirtimi;
 • Kompanija laikosi griežtų atitikties standartų, kurie leidžia užtikrinti nepriekaištingą kokybę;
 • Charmes De La Jeunesse produkcija sukurta specialiu UAB Emblika užsakymu;
 • Kosmetikos gaminiai netestuoti ant gyvūnų;
 • Be parabenų ir sulfatų;
 • Tinka net jautriai odai;
Aktyvūs filtrai