- Super pasiūlymas
Itin gaivus ir lengvas, ledyninės tekstūros kremas, skirtas naudoti odos atstatymui po rūgštinių cheminio pylingo procedūrų. Šis naujos formulės kremas buvo sukurtas dėl efektyvaus aktyviųjų ingredientų atstatomojo poveikio, suteikiant odai malonų vėsinamąjį pojūtį ir formuojant lengvą apsauginę plėvelę ant odos paviršiaus.
Regeneracijos procesas yra esminis etapas po cheminio pylingo procedūros, todėl ypač svarbu naudoti tinkamą produktą. Turi būti atkurta odos struktūra ir reguliuojami diferenciacijos, proliferacijos ir tarpląstelinės komunikacijos procesai. Šio kremo sudėtyje yra mineralų, bisabololio ir Neodermyl derinys. Šis naujos formulės kremas buvo sukurtas dėl efektyvaus aktyviųjų ingredientų atstatomojo poveikio, norint suteikti odai malonų vėsinamąjį pojūtį ir suformuoti odos paviršiuje lengvą apsauginę plėvelę.
Padeda atkurti mineralų balansą riebiai ir mišriai odai. Skatina odos stangrumą ir vizualiai sumažina raukšles. Ramina odą ir mažina paraudimą po pylingo procedūrų.
Dėl intensyvesnio vėsinamojo pojūčio kremą galima laikyti šaldytuve.
Mineralų kompleksas: Aktyvus multi-mineralų chrono energizatorius (cinko, vario, magnio ir kalcio sinergija) odai. Optimizuoja ląstelių kvėpavimą, stimuliuoja energijos (ATP) ir metabolizmo (DNR baltymų) mediatorius. Tai efektyvus stimuliuojantis kompleksas, taip pat pasižymintis antiradikaliniu poveikiu, slopina laisvųjų radikalų susidarymą ir apsaugo ląsteles. Tai yra sveikos ir gaivios odos energija.
Bisabololis: Organinis, natūralus seskviterpeno alkoholis, išgaunamas iš Kandejos medžio medienos. Kosmetikoje naudojamas šimtus metų dėl gerai žinomų gydomųjų savybių odai. Taip pat pastebėta, kad alfa-bisabololis pasižymi įvairiu biologiniu aktyvumu, pavyzdžiui, depigmentacija ir valomuoju poveikiu.
Neodermyl®: Tai grynas bioenergijos šaltinis, kuris natūraliai prasiskverbia į odą ir pasiskirsto joje, aktyvuodamas senstančius fibroblastus ir sužadindamas kitus svarbius elementus gaminti kolageną ir elastiną. Kliniškai įrodytas Neodermyl® aukštas efektyvumas, per 15 dienų pastebimas gilių raukšlių sumažėjimas, pagerėja odos stangrumas.
Veikliosios medžiagos: Ledynų vanduo iš Montblano, cinkas, magnis, varis, kalcis, Alfa-bisabololis, Neodermyl.
Naudojimas: Kremu tepti veidą, kaklą ir dekolte sritį kiekvieną dieną ryte ir vakre. Norint intensyvaus vėsinamojo pojūčio, kremą laikyti šaldytuve.
Talpa: 50, 100 ml
Gamintojas: Ekseption, Ispanija
Kodas: 309
Inovatyvi makiažo valymo priemonė su PHA rūgštimis. Valomasis pienelis „viskas viename“ – švelni drėkinamoji emulsija, skirta visų odos tipų veido, akių ir lūpų demakiažui. Ši naujos kartos valymo priemonė su PHA rūgštimis švelniai valo odą, padeda ją maitinti ir drėkinti, taip pat prisideda prie eksfoliacijos ir odos pH balanso atkūrimo.
Kodas: E103
Sodrios, maitinamosios tekstūros naktinis serumas, skirtas odos drėkinimui ir komfortui palaikyti. Sudėtyje yra probiotikų kompleksas ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, kuri padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą.
Kodas: E125
Serumas su vitaminu C – priemonė, skirta ląstelių DNR apsaugai, odos šviesinimui ir pigmentacijos mažinimui. Serumas taip pat padeda palaikyti kolageno sintezę, prisideda prie tolygesnio odos tono ir sveikos išvaizdos.
Kodas: 084
Aktyvuojamasis kremas su ikrais Šis naktinis kremas-aktyvatorius skirtas laipsniškam odos pH mažinimui, tuo pačiu metu prisidedant prie odos atsinaujinimo, švelnaus nusluoksniavimo, drėkinimo, pigmentacijos mažinimo ir veido odos skaistinimo. Kremas tinkamas bet kokio amžiaus sausai odai, siekiant paskatinti aktyvesnę odos regeneraciją. Ypač...
Kodas: E157
Naujos kartos priemonė su SPF15, su vitaminais, hialurono rūgštimi, ferulo rūgštimi, niacinamidu, UVA/UVB filtrais ir Helioguard 365.
Kodas: 147
Odos paraudimą, uždegimą ir susilpnėjusius kapiliarus mažinanti formulė, tinkanti visiems odos tipams. Sukurta padėti atkurti odos komfortą ir sustiprinti jos natūralią apsaugą.
Kodas: 337
Lengvas ir gaivinantis naktinis kremas, skirtas laipsniškam odos pH mažinimui. Kremas padeda švelniai eksfolijuoti odą, drėkinti, mažinti pigmentacijos požymius ir suteikti veido odai skaistumo.
Kodas: E150
Efektyvi formulė, sukurta pasinaudojant daugiau nei 25 metų patirtimi, skirta tamsių ratilų ir maišelių po akimis matomumui mažinti. Priemonė padeda pagerinti odos būklę ir išvaizdą aplink akis.
Kodas: E156
Naujos kartos apsauginė emulsija – priemonė su SPF25+, praturtinta ferulo rūgštimi, UVA/UVB filtrais ir Helioguard 365, sukurta kasdienei odos apsaugai nuo saulės spindulių poveikio.
Kodas: E046
Tai išskirtinis produktas, skirtas odos priežiūrai. Visiškai ekologiškas, be konservantų, sulfatų ir PEG. Produktas sukurtas taip, kad vienu metu atliktų tris funkcijas: padėtų valyti, šveisti ir detoksikuoti odą.
Puri ir balta kaip sniegas kosmetinė, o joje įprastos talpos produktai.
Kodas: 312
Gaivinantis ir drėkinantis tonikas-migla, skirtas odos valymo procesui užbaigti prieš tepant odos priežiūros kremą. Sudėtyje nėra alkoholio, todėl tonikas yra švelnus ir tinkamas visiems odos tipams.
Kodas: E103
Sodrios, maitinamosios tekstūros naktinis serumas, skirtas odos drėkinimui ir komfortui palaikyti. Sudėtyje yra probiotikų kompleksas ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, kuri padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą.
Puri ir balta kaip sniegas kosmetinė, o joje įprastos talpos produktai.
Kodas: E003
Putojantys milteliai – natūralus produktas be konservantų, sulfatų ir PEG (polyethylene glycol). Milteliai, kontaktuodami su vandeniu, virsta kreminėmis putomis. Šis unikalus valiklis padeda efektyviai šalinti negyvąsias ląsteles ir nešvarumus, mažinti odos pigmentacijos matomumą, švelniai šviesinti, minkštinti ir išlyginti odą. Natūralūs papajos...
Kodas: 335
Riebus atstatomasis kremas, skirtas naudoti po cheminio šveitimo procedūrų. Kremas padeda palaikyti sveiką odos atsinaujinimą, skatina ląstelių proliferaciją ir diferencijaciją, didina odos stangrumą, mažina raukšlių matomumą, ramina odą ir padeda mažinti paraudimą po procedūrų. Sudėtyje esantys retinolis, vitaminas E, ikrų ekstraktas ir Unirepair T-43...
Itin minkšti mikropluošto rankšluosčiai veidui prausti. Puikiai sugeria vandenį, greitai džiūsta ir tinka net jautriausiai odai.
Kodas: 334
Vėsinantis riebus kremas, skirtas odos atstatymui po cheminio šveitimo procedūrų. Skatina atsinaujinančios odos regeneraciją, lipidų atnaujinimą, mažina raukšlių matomumą ir paraudimą. Sudėtyje – retinolis, vitaminas E, bio-placenta ir Unirepair T-43.
Itin gaivus ir lengvas, ledyninės tekstūros kremas, skirtas naudoti odos atstatymui po rūgštinių cheminio pylingo procedūrų. Šis naujos formulės kremas buvo sukurtas dėl efektyvaus aktyviųjų ingredientų atstatomojo poveikio, suteikiant odai malonų vėsinamąjį pojūtį ir formuojant lengvą apsauginę plėvelę ant odos paviršiaus.