Nemokamas Pristatymas nuo €35 Pirkti dabar

ENZYME POWDER CLEANCE & PEEL Švelni fermentinė pudra – prausiamosios putos, 100 g

Putojantys milteliai  tai natūralus produktas be konservantų, sulfatų ir PEG (polyethylene glycol). Milteliai pavirsta kreminėmis putomis kontaktuojant su vandeniu. Šis unikalus valiklis efektyviai šalina negyvąsias ląsteles ir nešvarumus, mažina odos pigmentaciją, šviesina, minkština ir išlygina odą. Natūralūs papajos fermentai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir toksinus, oda tampa minkštesnė ir švelnesnė. Pagerina vėliau naudojamų produktų skvarbą. Tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai.

44,38 EUR
Su mokesčiais

Pagrindiniai ingredientai: papainas

Indikacijos:

  • švelni odos eksfoliacija
  • negyvų ląstelių ir nešvarumų šalinimas
  • odos pigmentacijos mažinimas ir odos tono šviesinimas
  • odos minkštinimas ir odos tekstūros lyginimas
  • odos valymas

Putojantys milteliai  tai natūralus produktas be konservantų, sulfatų ir PEG (polyethylene glycol). Milteliai pavirsta kreminėmis putomis kontaktuojant su vandeniu. Šis unikalus valiklis tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Natūralūs papajos fermentai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir toksinus, oda tampa minkštesnė ir švelnesnė. Pagerina vėliau naudojamų produktų skvarbą. 

Naudojimas: Užberti nedidelį (10 centų monetos dydžio) kiekį ant drėgnų rankų. Patrinti rankas kol susidarys putos, kurias paskirstyti ant veido ir kaklo. Atlikti švelnius masažinius judesius 30-60 sekundžių. Kruopščiai nuplauti vandeniu ir nusausinti odą servetėle.

Gamintojas: Ekseption®, Ispanija.

Specifinė nuoroda

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: