Nemokamas Pristatymas nuo €35 Pirkti dabar

CAVIAR REPAIR Atstatomasis regeneruojamasis kremas su ikrų ekstraktu ir retinoliu, 50 ml

Riebus atstatomasis kremas, taikomas po cheminio šveitimo procedūrų. Kremas skatina sveiką odos atsinaujinimą, proliferaciją ir ląstelių diferencijaciją, didina odos stangrumą, mažina raukšles, ramina odą ir mažina odos paraudimą po cheminio šveitimo procedūrų. Šio kremo sudėtyje yra retinolis, vitaminas E, ikrų ekstraktas ir Unirepair T-43. Šis kremas intensyviai maitina ir sudaro lipidų barjerą ant odos. Ypač rekomenduojama senstančiai, raukšlėtai odai.

47,73 EUR
Su mokesčiais

Pagrindiniai ingredientai: Unirepair T-43, vitaminas E, retinolis, ikrų ekstraktas

Indikacijos:

  • atsinaujinančios odos atstatymas ir proliferacijos
  • kontrolė po cheminio šveitimo procedūrų
  • esminių lipidų, kurie padeda maitinti sausą, jautrią odą, atnaujinimas
  • odos stangrumo didinimas ir raukšlių mažinimas
  • odos nuraminimas ir paraudimo mažinimas po cheminio šveitimo procedūrų

Riebus atstatomasis kremas, taikomas po cheminio šveitimo procedūrų. Kremas skatina sveiką odos proliferaciją ir ląstelių diferencijaciją. Atstatymo procesas yra svarbus etapas po cheminio šveitimo procedūrų, todėl itin svarbu šiuo laikotarpiu naudoti tinkamą produktą. Odos struktūra turi būti atkurta reguliuojant ląstelių diferencijaciją, proliferaciją ir tarpląstelinius ryšius. Šio kremo sudėtyje yra retinolis, vitaminas E, ikrų ekstraktas ir Unirepair T-43. Šis kremas intensyviai maitina ir sudaro lipidų barjerą ant odos.

Retinolis. Retinolis reguliuoja epitelio ląstelių funkcijas. Tam tikras vitamino A kiekis reikalingas glikoproteinų sintezei. Vitaminas A taip pat yra svarbus komponentas  imuninei sistemai. Daugiau nei 40 metų atliekami tyrimai parodė, kad retinolis gali pastebimai padidinti odos stangrumą, sumažinti smulkias iš gilias raukšles, suvienodinti netolygų odos toną ir odos paviršių. Retinoidai (sintezuoti vitamino A ekvivalentai) reguliuoja diferencijacijos, proliferacijos ir tarpląstelinės komunikacijos procesus. Patekę į ląstelę retinoidai suformuoja ryšius su branduoliniais jutikliais. Tokiu būdu ląstelės genomo sektoriai aktyvinami arba slopinami.

Retinolio poveikio rezultatai epidermiui:

  • bazinių keratinocitų mitozinio aktyvumo padidėjimas
  • keratinizacijos, diferencijacijos ir melanogenezės normalizavimas
  • epidermio lipidų sintezės aktyvinimas ir stimuliacija
  • atipinių ląstelių sumažėjimas

Ikrų ekstraktas. Nustatyta, kad ikrų ekstraktas pagreitina natūralaus kolageno gamybą iki 67% ir ženkliai sumažina baltymo (fibronektino) kryžminį susijungimą. Ikrų ekstraktas turtingas vitaminais (ypač A, B, D ir E), oligoelementais (Na, K, Mg, P, Fe), mikroelementais (Cu, Co, Si), baltymais ir aminorūgštimis, todėl pasižymi maitinančiomis, drėkinančiomis, raminančiomis bei senėjimo požymius mažinančiomis savybėmis. Ypač rekomenduojama senstančiai, raukšlėtai odai.

Naudojimas: Po cheminio šveitimo procedūros ir kiekvieną vakarą tepti veidą, kaklą ir dekolte sritį.

Gamintojas: Ekseption®, Ispanija.

Specifinė nuoroda

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: