Nemokamas Pristatymas nuo €35 Pirkti dabar

CAVIAR PEEL pilingas su PHA rūgštimis, enzimais ir ikrų ekstraktu, 30 ml

Maitinamasis ir drėkinamasis veido šveitiklis su ikrais, skirtas odos tekstūrai, pigmentacijai, drėgmei ir stangrumui pagerinti. Jo sudėtyje yra poli-hidroksi rūgštys (PHA) - laktobioninė rūgštis (lactobionic acid) ir gliukonolaktonas (gluconolactone), natrio laktatas, natūralūs keratolitiniai fermentai ir ikrų ekstraktas, kurio sudėtyje yra daug maistinių medžiagų (vitaminų ir mineralų). Priemonė tinka visiems odos tipams.

45,47 EUR
Su mokesčiais

Pagrindiniai ingredientai: laktobioninė rūgštis, gliukonolaktonas, natrio druska, enzimai, ikrų ekstraktas.

Indikacijos:

  • namuose naudojamas šveitiklis
  • labai jautri oda
  • natūralaus odos pH atkūrimas
  • eksfoliaciją skatinančių fermentų aktyvinimas
  • bendras odos būklės gerinimas
  • maitinimas

Maitinamojo ir drėkinamojo poveikio šveitiklis su ikrais yra skirtas naudojimui namuose. Jo sudėtyje yra poli-hidroksi rūgštys (PHA) - laktobioninė rūgštis (lactobionic acid) ir gliukonolaktonas (gluconolactone), natrio laktatas, natūralūs keratolitiniai fermentai ir ikrų ekstraktas, kurio sudėtyje yra daug maistinių medžiagų (vitaminų ir mineralų). Naudojant švelnaus poveikio šveitiklį su ikrais pastebimi rezultatai odos tekstūrai, pigmentacijai, drėgmei ir stangrumui. Išskirtinė programa, skirta palaipsniui atnaujinti odą per 8 savaites.

Šveitiklio klasifikacija: Labai paviršinis (sukelia raginio sluoksnio ir dalinį epidermio atsisluoksniavimą).

Odos tipas ir fototipas: visi odos tipai, I -VI fototipas

Tekstūra: gelis

Naudojimas: Šveitiklis su ikrais (caviar peel) tepamas nakčiai ant veido, kaklo ir dekolte srities kas trečią dieną 3 - 8 savaites. Užtepus paliekamas 5 minutėms, oda nuplaunama vandeniu ir užpurškiama skysta ikrų kaukė (caviar liquid mask). Ryte tepamas apsauginis all-day shield kremas vakare tepamas ikrų atstatomasis caviar repair kremas.

Gamintojas: Ekseption®, Ispanija.

Specifinė nuoroda

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: