Prekių sąrašas pagal prekės ženklą MESALTERA BY DR. MIKHAYLOVA

Džiaugiamės galėdami pristatyti jums ypatingą kosmeceutikos priemonių liniją MESALTERA. Tai medicinos mokslų daktarės, dermatovenerologės, kosmetologės Natalijos Mikhaylovos sukurtas inovatyvus profesionalios kosmeceutikos prekės ženklas, jau tapęs tikra revoliucija pasaulyje.

MESALTERA by Natalija Mikhaylova linija yra skirta spręsti visas estetines odos problemas, o pati produkcija sukurta remiantis asmeniniais praktikuojančios daktarės - kosmetologės Nataljos Mikhaylovos moksliniais tyrimais, jos didele praktine patirtimi injekcijų ir lazerinių metodikų srityse bei pažangiausiomis Japonijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Kanados ir kitų pasaulinių laboratorijų technologijomis.

Aukštą šių produktų efektyvumą galima prilyginti injekcinės mezoterapijos rezultatams, iš ko ir kilo pats linijos pavadinimas MESALTERA – tai "alternatyva mezopreparatams".

MESALTERA by Dr. Mikhaylova produktai skirti greitam rezultatui pasiekti bei sustiprinti kitų kosmetologinių procedūrų kaip lazerinių metodų, botulino terapijos, mezoterapijos, cheminių šveitimų efektyvumą. Produktai skirti ne tik profesionalams, todėl juos puikiai galite naudoti ir namuose kasdieninės odos priežiūrai ar probleminių vietų gydymui. Dėl aukščiausios kokybės aktyviųjų komponentų koncentracijos, kosmeceutika skirta greitiems rezultatams pasiekti, kurių efektyvumas yrs įrodytas moksliškai, atliekant klinikinius tyrimus.

Kosmeceutika MESALTERA by Dr. Mikhaylova – sertifikuota, atitinka aukščiausius pasaulinius kokybės, inovacijų ir saugumo reikalavimus, todėl tai didelio efektyvumo ir malonaus naudojimo jūsų veido odai derinys.